Latest Album :

ALEKSANDRA NIZIO

Vocalist

Wokalistka pochodząca z pięknego Roztocza, która od najmłodszych lat zajmuje się muzyką i śpiewem . Zdobywanie czołowych miejsc na festiwalach rangi powiatowej, wojewódzkiej, ogólnopolskiej czy też międzynarodowej tylko utwierdziły jej przekonanie, że muzyka to jej życiowa droga.

Jej doświadczenie z muzyką popową, folkową czy też soulową jest słyszane w każdym dźwięku i zapewnia niezapomniane wrażenia sceniczne. W 2015 roku zdobyła tytuł The Voice of Poland, który utwierdził jej pozycję na rynku, jako głos warty uwagi i zainteresowania.

W konkursie “Debiuty” w 2015 roku gdzie zaśpiewała utwór “Dopóki jesteś” zespołu Skaldowie zdobyła nagrodę w głosowaniu widzów, natomiast w konkursie Premiery z utworem “Kuloodporna” dostała się do finałowej trójki festiwalu.

Na swojej zawodowej ścieżce spotkała się i współpracowała z takim i wokalistami jak: Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Anna Jurksztowicz czy też Mateusz Ziółko i Liber z którymi w 2017 roku zagrała trasę koncertową. Na płycie Julii Pietruchy “Postcard from the seaside” można usłyszeć chórki Aleksandry, tak jak i na płycie Anny Jurksztowicz “o miłości, ptakach i innych chłopakach”.

Aleksandra bierze również udział w wielu projektach eventowych, umilając czas na jubileuszach czy też imprezach firmowych.

Aktualnie związana jest z zespołem Stage Cover Band, który prezentuje największe hity muzyki rozrywkowej w nowoczesnych aranżacjach. Występuje również z projektem Adele – Kameralnie, gdzie wykonuje piosenki brytyjskiej wokalistki w akompaniamencie pianina i wiolonczeli który nadaje tym utworom nieznanego wcześniej kunsztu i charakteru.

Profesjonalizm, Głos i Energia to cechy które wyróżniają Aleksandrę  pośród innych wokalistek.